u
Prosvjedi potpore Borisu Mikšiću
 
 


LOKALNI STOŽERI

ZAGREB
Ime Email  
Boris Mikšić zagreb@borismiksic.hr  
Žarko Delač

zarko@borismiksic.hr

 
Sanja Butković sanja.butkovic@borismiksic.net  
Mićo Ljubenko ljubenko@inet.hr  
Mirjana Dobranović

zagreb@borismiksic.hr

 
Kruno Knežević  
Sonja Kranjc  
Sunčana Matijašević suncana@borismiksic.hr
Bruno Mirtl ljiljana.radic-kisevic@zg.t-com.hr

Tomislav Trampuš

tomislav@borismiksic.hr  
Nikola Jurić    
Ivona Požar yvona@vodatel.net  
Stjepan Gnječ stjepangnjec@borismiksic.hr  
Nenad Breka    

Viktor Lučić

viktor.lucic@borismiksic.hr  
SURADNICI STOŽERA
Ime Email  
Snježana Malović snjezana.malovic@xella.com  
Juraj Ivan Perišić

ivan@borismiksic.hr

Zoran Ružić
Maja Badovinac maja@borismiksic.hr
Ivana Glavačko
Ivan Dadić, prof.
Maja Kovač maja.kovac@merck.t-com.hr
Dragica Vučković
Franjo Raknić
Olga Crnogorčić
Zvonimir Kekez, prof. zvonimir.kekez@borismiksic.hr
Zlatko Blažević
Goran Kerečin

goran.kerecin@primatlogistika.hr

goran.kerecin@borismiksic.hr
Željka Kerečin

gogoly2000@hotmail.com

zeljka.kerecin@borismiksic.hr
Vjekoslav Krsnik

vjekoslav.krsnik@zg.t-com.hr

croatianamerican@aot.com
Zlatko John Coldarević
Dubravka Frajlić
Dubravka Bjegović zagreb@borismiksic.hr
Hrvoje Horvat

hrvoje.horvat10@zg.t-com.hr

hrvoje.horvat@borismiksic.hr
Vladimir Novak
Jadranka Pintarić
Nikola Domitrović nikolas@borismiksic.hr
Matija Srketić srka@borismiksic.hr
Blaženko Marić blazenko@borismiksic.hr
BARANJA
Ime Email  
Miroslav Kovač baranja@borismiksic.hr  
 
BJELOVAR
Ime Email  
Stjepan Hitner info@metalservis.hr  
CRIKVENICA
Ime Email  
Ivica Grčić Ivica.grcic2@ri.t-com.hr  
ČAKOVEC
Ime Email  
Zlatko Bacinger
ČAZMA
Ime Email  
Josip Kerečin cazma@borismiksic.hr  
 
DELNICE
Ime Email  
 
DUBROVNIK
Ime Email  
Andro Radić    
 
DUGA RESA
Ime Email  
Josip Car    
 
GLINA
Ime Email  
Enes Begić    
 
IVANIĆ GRAD
Ime Email  
Milan Vuković m.v.sigma@bj.t-com.hr  
Hrvoje Bunjevac hrvoje.bunjevac@zg.t-com.hr
KARLOVAC
Ime Email  
Ivana Mikšić ivana.miksic@ka.t-com.hr  
Božena Mujić
Ivan Gotovac
Šimunčić
Igor Barković
 
KOPRIVNICA
Ime Email  
Vladimir Bedeković vladimir.bedekovic@kc.t-com.hr  
Mladen Kerečin mladen.kerecin@kc.t-com.hr
Branko Šestak panon-fis@kc.t-com.hr
KRAPINA
Ime Email  
Ljubica Biškup-Kamenečki    
 
LIPOVLJANI
Ime Email  
Frane Mašić    
 
MALI LOŠINJ
Ime Email  
Ivan Jerman ivan.jerman@ri.t-com.hr  
 
NAŠICE
Ime Email  
Josip Pavlus    
 
NEDELIŠĆE
Ime Email  
Slavko Delladio    
 
NOVA GRADIŠKA
Ime Email  
Mirna Brozičević    
 
NOVI MAROF
Ime Email  
Drago Sakač    
Božena Međeral – Loborec
 
OPATIJA
Ime Email  
Radimir Kovačić koflex@ri.t-com.hr  
Frank Kadrija
OSIJEK
Ime Email  
Stjepan Buljubašić
Dinko Bukvić Buljubašić ac-buljubasic@os.tel.hr  
PULA
Ime Email  
Vladimir Krznarić gor.krzna@hinet.hr  
Božo Benčić
RIJEKA
Ime Email  
Olga Crnogorčić olgacrnogorcic@hotmail.com  
SAMOBOR
Ime Email  
Fanika Kolman    
 
SENJ
Ime Email  
Ljudevit Prpić    
 
SISAK
Ime Email  
Samie Lafta samie@inhibitor.hr  
 
SLAVONSKI BROD
Ime Email  
Marijan Balen marijan.balen@sb.hinet.hr  
 
SPLIT, SOLIN, TROGIR
Ime Email  
Jakša Balojević    
 
ŠIBENIK
Ime Email  
Josip Papak josip.papak@si.htnet.hr  
 
VARAŽDIN
Ime Email  
Mirko Ferenčić fer-com@vz.tel.hr  
Inga Jurić
VELIKA GORICA
Ime Email  
Mira Kovačević Nevistić    
 


OSTALI SURADNICI
Ime Email  


CANADA

TORONTO, CANADA
Ime Email  
Erica Zlomislic canada4boris@yahoo.ca  
     



HERCEGOVINA

TORONTO, CANADA
Ime Email  
Slaven Kožul    
Ivan Bešlić    



GLAVNI STOŽER ZA SAD

NEW YORK, SAD
Ime Email  
Mario Croner mcroner@nyc.rr.com  


Tel: 1-888-94-BORIS

Address: 50-52, 49th Street Woodside, NY 11377.

Nase radno vrijeme je od 8 do 16 sati. New York time

 


   dan     sat     min     sek
 
 


Linkovi


YouTube - Kako ubiti Borisa Mikšića
Kako ubiti Borisa Mikšića 1/4
Kako ubiti Borisa Mikšića 2/4
Kako ubiti Borisa Mikšića 3/4
Kako ubiti Borisa Mikšića 4/4


YouTube
Osnivanje Eko klastera Osnivanje Eko klastera
Jajanov dnevnik, svibanj 2011

Moris Bikšić
Moris (Boris Mikšić)



Pljačka stoljeća, dokumentarni film


DOME SLATKI DOME
Grb obitelji Mikšić koja potječe iz okolice Lukavca u Turopolju (cca 1237. godine)


Video galerija
Boris Mikšić - Pjesme moje mladosti
Boris Mikšić - Pjesme moje mladosti, , 07.08.2017
Country Strike - Teardrops of goodbye
Country Strike - Teardrops of goodbye, , 17.07.2017
Noćna Mora - Boris Mikšić
Noćna Mora - Boris Mikšić, , 15.10.2006


Ugovor s Hrvatskom
Ugovor s Hrvatskom - Boris Mikšić


Američki san dečka s Trešnjevke


Ove izbore ipak je obilježio Boris Mikšić. Dečko s Trešnjevke koji je vlastitim novcem financirao kampanju, gospodarstveniku bez podrške političkih stranaka, drugi krug pobjegao je u posljednji trenutak. Iza sebe je ostavio iskusnu političarku Đurđu Adlešić, HSP-ovu uzdanicu Slavena Leticu, Tuđmanova maga Ivića Pašalića. Građani su nagradili to što je kampanju financirao vlastitim novcem. Njegov uspjeh jasna je i jaka poruka hrvatskih građana političarima - da im sve manje vjeruju. Klasična politička pljuska.
Večernji list, 04. siječnja 2005.



Hrvatski san dečka s Trešnjevke




Boris Miksic knjiga pjesama





Izborni program
Program


Poslušajte novu pjesmu Vladimira Miklera, "Hrvatski san" posvećenu Borisu
"Hrvatski san"


Borisova promidĹžbena poruka:
Windows Media Video (WMV)


Spot snimili Splićani u čast Borisu prilikom njegova posjeta Splitu 19. -21. rujna 2004. godine
"Za Borisa!"


 
Plaćeno vlastitim sredstvima Borisa Mikšića